• transdirektas
apsogos sistemos

4MP (MegaPixel) ColorVu bullet IP kamera
4mm objektyvas
H.265+, H.264+
LEDs apšvietimas iki 30m
Vieta SD kortelei (iki 128GB)
IP67
Naktį mato spalvotai

5MP (MegaPixel) bullet IP kamera
PoE
2.8mm objektyvas
H.265, H.265+, H.264+, H.264
Iki 80 IR pašvietimas
IP67

apsuagos sistemos

4 x 4MP Wi-Fi IP66 kameros DS-2CD2041G1-IDW1
4 kanalų Wi-Fi NVR su dviem išorinėm antenom DS-7104NI-K1/W/M
1TB HDD
Lengvas montavimas
Automatinis Wi-Fi prisijungimas
Hik-Connect lengvam tinklo valdymui

Vaizdo stebėjimo kameros skiriamos į dvi dideles grupes pagal vaizdo perdavimo būdą – HD kameros ir IP kameros. HD kameros perduoda signalą analoginių būdu per koaksialinį (televizinį) kabelį į įrašymo įrenginį. Galingi šiuolaikiški įrašymo įrenginių dekoderiai paverčia perduodamą signalą į skaitmeninį ir įrašo aukštos raiškos nuo 2Mp iki 8Mp (4K) vaizdą. Jų pajungimas ypač paprastas ir nereikalauja specialių žinių. IP kameros veikia kompiuteriniame tinkle ir turi dar daugiau galimybių. Perduoda vaizdą, garsą, pranešimus ir tinkle gali veikti visiškai autonomiškai be įrašymo įrenginio. 

VAIZDO STEBĖJIMO KAMEROS :

Vidaus apsauga
Pasirūpinkite nepertraukiamu savo namų, garažo, požeminio garažo, sandėlio ar kitos vidaus patalpos, kurioje laikote brangų turtą, stebėjimu – vaizdo kameros veikia tiek tiesiogiai, tiek kaip puiki prevencinė priemonė.

Lauko stebėjimas
Apsaugokite pažeidžiamiausias privačios teritorijos vietas – vartus, tvorą ar konkrečią namo dalį. Naktinio matymo ir judesio fiksavimo funkcijos suteikia daugiau galimybių išaiškinti vagystės ar turto apgadinimo atvejus.