• transdirektas
apsogos sistemos

4MP (MegaPixel) ColorVu bullet IP kamera
4mm objektyvas
H.265+, H.264+
LEDs apšvietimas iki 30m
Vieta SD kortelei (iki 128GB)
IP67
Naktį mato spalvotai

5MP (MegaPixel) bullet IP kamera
PoE
2.8mm objektyvas
H.265, H.265+, H.264+, H.264
Iki 80 IR pašvietimas
IP67

apsuagos sistemos

4MP (MegaPixel) ColorVu bullet IP kamera
4mm objektyvas
H.265+, H.264+
LEDs apšvietimas iki 30m
Vieta SD kortelei (iki 128GB)
IP67
Naktį mato spalvotai

Kartu su naujausiomis technologijomis nuolat tobulėjantys įsilaužėliai neretai sugeba „pergudrauti“ primityvią namų apsaugos sistemą. Todėl vertindami Jūsų privačios erdvės svarbą ir saugumą, pabrėžiame apsaugos sistemos teikiamas naudas. Mūsų asortimente galite rasti pačių įvairiausių sistemų, kurios yra ilgaamžės, patikimos ir technologiškai pažengusios. Siūlomame pasirinkime yra kiekvieno poreikius atitinkančios apsaugos sistemos. Tik nuo Jūsų poreikio priklausys, kokios dalys sudarys apsaugos sistemą ir į kokias jos dalis norėsite investuoti daugiausiai. Mūsų siūlomame asortimente galėsite rinktis atsižvelgiant į savo finansines galimybes ir poreikius.

Kas sudaro ir ko reikia apsaugos sistemai:

Centralė – apsaugos sistemos smegenys, į ją jungiami visi sistemos komponentai, t.y., davikliai, klaviatūros, sensoriai, magnetiniai kontaktai ir kiti elementai.
Transformatoriaus – naudojamas sistemos maitinimui iš nuolatinės elektros stovės tinklo.
Akumuliatoriaus – naudojamas sistemos maitinimui tuo metu, kai dingsta arba yra atjungiama elektra, užtikrina nepertraukiamą sistemos darbą.
Korpusas – tai metalinė dėžė, į kurią montuojami tokie apsaugos sistemos elementai, kaip: centralė, transformatorius, akumuliatorius ir panašiai.
Davikliai – apsaugos sistemos elementai leidžiantys fiksuoti judesį, dūmus, temperatūrą, vandens nuotėkį ar kitus faktorius.
Magnetiniai kontaktai – naudojami perimetro apsaugai, montuojami į duris, langus ar kitus besivarstančius objektus, kur nepageidautinai nutraukus nuoseklų kontaktą būtų iššauktas aliarmas.
Sirena – sukelia garsą aliarmo metu, skirta atkreipti dėmesį arba atbaidyti norint išvengti nepageidaujamų padarinių.
Klaviatūra – įrenginys skirtas apsaugos sistemos valdymui, įjungimui, išjungimui, konfigūravimui, priežiūrai ir kitoms funkcijoms.
Išplėtimo moduliai – skirti apsaugos sistemų elementų skaičiaus didinimui, kuomet norima pajungti daugiau daviklių, magnetinių kontaktų ar kitų elementų.

Uždaryti meniu
SKAMBINTI